Zarządzanie firmą

Biuro rachunkowe “ZYSK” swoją ofertę kieruje do przedsiębiorców oraz firm, które chcą mieć prowadzone swoje finanse w sposób przejrzysty i profesjonalny, bez konieczności zatrudniania księgowego na etacie.

W razie potrzeby dojeżdżamy do Państwa po odbiór dokumentów księgowych. Wszelkie sprawy przed urzędami są również załatwiane przez nasze Centrum na podstawie udzielonych przez naszych klientów pełnomocnictw.

  • Duże doświadczenie właściciela firmy (skończone studia MBA z zakresu zarządzania firmą) gwarantuje Państwu rzetelne sporządzenie biznes planu,

  • Sporządzanie biznes planów – jest coraz bardziej wymaganym dokumentem przez wszelkie instytucje dofinansowujące działalność, dlatego też mamy nadzieję, że zechcą Państwo nam zaufać w tej dziedzinie działalności,

  • Sporządzanie biznes planów jest dziedziną niezwykle ciekawą dla osób, które znają potrzeby firm, a także potrafią je rozpoznać. My jesteśmy biurem rachunkowym, które ma na celu rozpoznawać Państwa potrzeby z zakresu finansów i obsługi księgowo-rachunkowej, w każdym momencie prowadzonej przez Państwa działalności gospodarczej.

Narzędziem wykorzystywanym przez nas w świadczeniu profesjonalnych usług finansowo-księgowych są nowoczesne aplikacje informatyczne do prowadzenia ksiąg rachunkowych oraz dla potrzeb rachunkowości zarządczej.

Chcemy, aby naszymi klientami były:

  • jednoosobowe firmy prowadzące działalność gospodarczą,
  • spółki osobowe, jak również spółki prawa handlowego. Dlatego też proponujemy przygotowywanie analiz finansowych, biznes planów i raportów dla zarządu i/lub właścicieli.

Oferta:

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
Biuro rachunkowe Opole – Jadwiga Ejfler

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Biuro rachunkowe Opole – Jadwiga Ejfler

Jeżeli masz jakieś pytania skontaktuj się z nami bez wahania.

Odpowiemy na pytania najlepiej jak potrafimy i udzielimy potrzebnych informacji.

Formularz kontaktowy