Biuro rachunkowe ZYSK

Biuro Rachunkowe Opole, Księgowośc Opole

Centrum Księgowe ZYSK, prowadzi swoją działalność na podstawie wydanego przez Ministerstwo Finansów Świadectwa Kwalifikacyjnego do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych nr 25357/01.

Nasze biuro rachunkowe chce dla swoich klientów być partnerem na najwyższym poziomie, a nie biurem rachunkowym do wprowadzania dokumentów księgowych. Staramy się być dla naszych klientów kimś, komu warto powierzyć swoje finanse.


Profesjonalne podejście do klienta, stały kontakt, nowoczesne oprogramowanie, pomoc w rozwiązywaniu problemów i zawiłości podatkowych, rachunkowych - to właśnie chcemy oferować swoim obecnym i przyszłym klientom.

Ogromne doświadczenie i profesjonalizm dają naszym klientom bezpieczeństwo, którego w dzisiejszych czasach wszyscy poszukujemy. Proponujemy naszym klientom pełną gamę profesjonalnych usług rachunkowych - od prowadzenia ksiąg handlowych, poprzez księge przychodów i rozchodów, ryczałt ewidencjonowany, kadry i płace, sprawozdania itp.

Relaks

Proponujemy również chwilę relaksu dla tych, którzy chcą pogłębić swoją wiedzę z zarządzania lub się nią podzielić - dla wszystkich zainteresowanych blog na stronie internetowej.

Współpraca

Centrum Księgowe ZYSK prowadzi ścisłą współpracę ze specjalistami bezpośrednio związanymi z prowadzeniem działalności gospodarczej, którzy również mogą przez nasze Centrum służyć pomocą w sprawach związanych z zakresu BHP, obsługi prawnej oraz wszelkiego rodzaju ubezpieczeń.

Z nami bezpiecznie i profesjonalnie

Jesteśmy nie tylko biurem rachunkowym, ale przede wszystkim partnerem biznesowym, któremu mogą Państwo zaufać i z całą pewnością powierzyć obsługę księgową swojej firmy. Każdy nasz klient jest traktowany indywidualnie, a wszelkie jego problemy rozwiązujemy profesjonalnie i najszybciej jak tylko to możliwe.

Centrum Księgowe ZYSK

Siedziba główna biura rachunkowego mieści się w Czarnowąsach, ale proponujemy naszym klientom również dojazd po odbiór dokumentów. W dogodnych dla każdego terminie pojawiamy się po dokumenty, a wszystkie rozliczenia otrzymujecie Państwo w formie elektronicznej.

Jesteś tutaj: Start Biuro rachunkowe