Kwalifikacje - Centrum Księgowe "ZYSK"

Biuro Rachunkowe Opole, Księgowośc Opole

Odpowiednia kadra pracownicza posiadająca wysokie kwalifikacje oraz odpowiednie doświadczenie zdobyte na stanowisku dyrektora finansowego i głównego księgowego w wielu firmach, gwarantuje pełen profesjonalizm.

Właściciel firmy- Jadwiga Ejfler oprócz dużego doświadczenia zawodowego, posiada ukończonych wiele kierunków studiów z zakresu ekonomii, finansów i rachunkowości, a także z zarządzania firmą - studia MBA. Na bieżąco uczestniczymy w szkoleniach z zakresu podatków.

 

Plany na przyszłość

Od jesieni tego roku będziemy jako jedna z nielicznych firm w Opolu oferować klientom platformę dostępną 24 h na dobę, umożliwiającą wgląd przez każdego klienta w swoje finanse. Na bieżąco każdy klient będzie mógł sprawdzić swoje przychody, koszty, należności czy zobowiązania, a także sprawdzić, kiedy danemu pracownikowi kończy się umowa. Pozwala to na zaoszczędzenie czasu i kosztów telefonów w sprawach, które sami Państwo będą mogli poprzez platformę internetową sprawdzić i wydrukować.

Pobieramy również od naszych klientów w formie przesyłanego e-mailem pliku dokumenty handlowe (zakupy, sprzedaż itp.), co z pewnością będzie miało duży wpływ na cenę usługi, poprzez znaczące skrócenie czasu ewidencji dokumentów do minimum. Dodatkowo, na życzenie klienta, będziemy mogli stworzyć wszelkiego rodzaju zestawienia controllingowe, wspomagające zarządzanie firmą.

Kwalifikacje

Jesteś tutaj: Start Kwalifikacje