Doradztwo z zakresu zarządzania firmą

Zarządzanie firmą Opole

Biuro rachunkowe "ZYSK" swoją ofertę kieruje do przedsiębiorców oraz firm, które chcą mieć prowadzone swoje finanse w sposób przejrzysty i profesjonalny, bez konieczności zatrudniania księgowego na etacie.

W razie potrzeby dojeżdżamy do Państwa po odbiór dokumentów księgowych. Wszelkie sprawy przed urzędami są również załatwiane przez nasze Centrum na podstawie udzielonych przez naszych klientów pełnomocnictw.


Oferujemy również dodatkową usługę dla osób zarządzających firmami lub planujących otwarcie firmy - sporządzanie biznes planów:

  • Duże doświadczenie właściciela firmy (skończone studia MBA z zakresu zarządzania firmą) gwarantuje Państwu rzetelne sporządzenie biznes planu,
  • Sporządzanie biznes planów - jest coraz bardziej wymaganym dokumentem przez wszelkie instytucje dofinansowujące działalność, dlatego też mamy nadzieję, że zechcą Państwo nam zaufać w tej dziedzinie działalności,
  • Sporządzanie biznes planów jest dziedziną niezwykle ciekawą dla osób, które znają potrzeby firm, a także potrafią je rozpoznać. My jesteśmy biurem rachunkowym, które ma na celu rozpoznawać Państwa potrzeby z zakresu finansów i obsługi księgowo-rachunkowej, w każdym momencie prowadzonej przez Państwa działalności gospodarczej.

Narzędziem wykorzystywanym przez nas w świadczeniu profesjonalnych usług finansowo-księgowych są nowoczesne aplikacje informatyczne do prowadzenia ksiąg rachunkowych oraz dla potrzeb rachunkowości zarządczej.

Chcemy, aby naszymi klientami były:

  • jednoosobowe firmy prowadzące działalność gospodarczą,
  • spółki osobowe, jak również spółki prawa handlowego. Dlatego też proponujemy przygotowywanie analiz finansowych, biznes planów i raportów dla zarządu i/lub właścicieli.
Jesteś tutaj: Start Nasza Oferta Zarządzanie firmą